Posledních 5 dnů hlasování pro Dub ochránce!


Už jen několik dnů zbývá do konce internetového hlasování o Evropský strom roku 2014, kde se svým příběhem soutěží také Dub ochránce z Višňové na Liberecku.

Český finalista si v mezinárodní anketě zatím vedl dobře, v průběžném pořadí byl na třetím místě. Momentálně už je hlasování tajné a aktuální počty hlasů se již na webu nezobrazují.

Aby dub zvítězil a porazil bulharský jilm a maďarskou hrušeň, potřeboval by získat o několik desítek tisíc hlasů více. Podpořte ho do pátku 28. února na stránkách www.treeoftheyear.org kliknutím na jeho profil a potvrzením hlasu. 
Slavnostní odhalení a ocenění vítězného Evropského stromu roku 2014 se pak uskuteční 19. března v Evropském parlamentu v Bruselu pod záštitou evropského komisaře pro životní prostředí Janeze Potočnika a europoslance RNDr. Pavla Poce

P. S. Chceme pro dub zlato!
 
Nadace Partnerství

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby i inspiraci ze zahraničí. Podporuje zapojování veřejnosti do výsadeb stromů, vytváření kvalitních veřejných prostranství, zklidňování dopravy i šetrné turistiky a cyklistiky. Sídlí v Brně ve svém vzdělávacím centru Otevřená zahrada.

www.nadacepartnerstvi.cz