Novinky - odměny pro vítěze a premiéra výstavy finalistů 2013

Foto: Lenka Grossmannová
Anketa Strom roku se blíží do své poloviny a na předních pozicích se nyní drží Skalecký buk z Mníšku pod Brdy, Vejdova lípa a Buk v Černém lese.

Na vítěze ankety čekají hned dvě odměny. Získá odborné ošetření od firmy Prostrom Bohemia a nově také poukaz na zahradnickou realizaci ve výši 50 tisíc korun od firmy Garpen.


Premiéra výstavy finalistů 2013
V sobotu 27. července si budete moci poprvé prohlédnout výstavu Za stromy roku 2013, jejíž autorkou je Lenka Grossmannová. Výstava bude součástí noční prohlídky areálu Otevřené zahrady v Brně, v rámci které budete mít také jedinečnou možnost slyšet instalaci Jiřího Suchánka nazvanou Turbulence. Tento netradiční hudební nástroj poháněný větrem hraje, ale v noci také svítí. Stromová výstava pak bude v Otevřené zahradě k vidění až do 5. srpna.

Přejeme vám pěkné letní dny!

 
Nadace Partnerství

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby i inspiraci ze zahraničí. Podporuje zapojování veřejnosti do výsadeb stromů, vytváření kvalitních veřejných prostranství, zklidňování dopravy i šetrné turistiky a cyklistiky. Sídlí v Brně ve svém vzdělávacím centru Otevřená zahrada.

www.nadacepartnerstvi.cz