Naši výstavu v březnu najdete na pražském veletrhu FOR GARDEN


Pokud vás zahrada baví, určitě se těšíte, až skončí zima, a nedočkavě plánujete, co letos zasadíte a co vylepšíte.

Doporučujeme pro inspiraci zaskočit také na veletrh FOR GARDEN (19. - 22. 3., PVA EXPO PRAHA), kde najdete firmy zastupující všechny zahradní obory, od zahradní architektury, vertikálních zahrad, plotů, nábytku, dětských hřišť, gastronomie a grilování až po dekorace.

Veletrh myslí také na milovníky rostlin v interiérech. Nás nejvíc zaujaly živé obrazy od Gardeners, japonské kokedamy (závěsné mechové koule) a „aeraria“ od Zahrady na niti.

Těšit se můžete také na skvělý doprovodný program - konferenci zaměřenou na Trendy při tvorbě zahrad, odborný seminář o navrhování zahrad pomocí softwaru NBL Landscape designer, přednášky o pěstování růží nebo prevenci zranění ptáků při nárazech do skleněných překážek.

A v neposlední řadě nezapomeňte navštívit i naši výstavu Za stromy roku 2014, kterou na veletrhu FOR GARDEN také najdete.
 
Nadace Partnerství

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby i inspiraci ze zahraničí. Podporuje zapojování veřejnosti do výsadeb stromů, vytváření kvalitních veřejných prostranství, zklidňování dopravy i šetrné turistiky a cyklistiky. Sídlí v Brně ve svém vzdělávacím centru Otevřená zahrada.

www.nadacepartnerstvi.cz