Hlasování v letošní anketě začalo. Podpořte svůj strom!


Od 15. června máte příležitost podpořit svého finalistu v anketě Strom roku 2013. O vítězi můžete rozhodovat zasláním DMS (každý finalista má své číslo) nebo sbíráním podpisů na hlasovací archy.

Nezapomeňte, že anketa je charitativní akcí, a tak zároveň svým hlasem finančně přispíváte na strom, který jste si vybrali. Z výtěžku hlasování pak navrhovatelé nechají strom odborně ošetřit, vysadí nové stromy nebo vytvoří informační materiály ke stromu (např. infotabule) podle toho, co si sami zvolili.

Jaký účel svým hlasem podporujete, si můžete přečíst po kliknutí na profily jednotlivých stromů. Najdete tam také fotografie, bližší informace o stromu, lokalitě, kde roste, i příběh stromu.

Věříme, že vás fotky i příběhy stromů potěší a třeba inspirují k výletům (když je teď tak hezky).

Krásný týden přeje tým ankety Strom roku.
 
Nadace Partnerství

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby i inspiraci ze zahraničí. Podporuje zapojování veřejnosti do výsadeb stromů, vytváření kvalitních veřejných prostranství, zklidňování dopravy i šetrné turistiky a cyklistiky. Sídlí v Brně ve svém vzdělávacím centru Otevřená zahrada.

www.nadacepartnerstvi.cz