Hlasování končí už 10. října! Nyní probíhá tajně


Hlasování o Strom roku 2013 vrcholí. Stále ještě máte do půlnoci 10. října možnost podpořit své favority a přispět tak na jejich ošetření, výsadbu stromů v jejich blízkosti nebo další péči o stromy ve vašem regionu. Od 3. října probíhá tajné hlasování, což znamená, že již na webových stránkách neaktualizujeme průběžné výsledky jednotlivých stromů. Jak letošní anketa dopadla a kdo zvítězil, zveřejníme 19. října u příležitosti Dne stromů.

Náš tip pro malou oslavu Dne stromů!
Pokud jste z Brna, doporučujeme 18. října navštívit představení Stromodivy, které odehraje Divadlo Facka v Otevřené zahradě.

Stromodivy jsou netradičním pohybovým představením využívajícím stromolezecké a cirkusové prvky. Díky nim objevíte čarovný svět, který ukrývají koruny stromů v Otevřené zahradě.

Podrobnější informace:
Pátek 18. října, od 19.30 hodin
Otevřená zahrada, Brno, Údolní 33
Vstupné 100 Kč

Kapacita představení je omezena. Vstupenky budou k zakoupení přímo na místě od 18 hodin.
V případě deště se akce nekoná!

 
Nadace Partnerství

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby i inspiraci ze zahraničí. Podporuje zapojování veřejnosti do výsadeb stromů, vytváření kvalitních veřejných prostranství, zklidňování dopravy i šetrné turistiky a cyklistiky. Sídlí v Brně ve svém vzdělávacím centru Otevřená zahrada.

www.nadacepartnerstvi.cz