Fotosoutěž

 

Úplná pravidla soutěže „Milujeme Stromy svobody“

Pro koho: Soutěže se mohou účastnit třídy a dětské kolektivy ve věku 6 až 15 let a jejich vyučující, oddíloví vedoucí, družináři apod. Podmínkou pro účast v soutěži je převaha dětí v kolektivu v určeném věku a jeden dospělý zástupce, který je zároveň i kontaktní osobou pro komunikaci v rámci soutěže.

Co: Základní podmínkou přihlášení do soutěže je zaslání jedné fotografie v dostatečném rozlišení a kvalitě, která odpovídá tématickému zaměření soutěže, tj. „Milujeme stromy svobody“. Strom svobody je takový strom, který je zaregistrovaný v mapě na www.stromysvobody.cz. Můžete využít buď již zaregistrovaný strom nebo jej sami registrovat.  Při objevování Stromů svobody můžete využít také pracovní listy a metodiky, které jsme pro vás připravili. Nezapomeňte také prosím připojit odkaz na profil daného Stromu svobody.

Do kdy a kam: Vaše soutěžní fotografie posílejte do 30. dubna 2018 včetně na adresu stromysvobody@nap.cz. Do předmětu prosím uveďte „Fotosoutěž“.

Hlasování o vítězi: Hlasování probíhá online prostřednictvím facebookové stránky Stromy svobody od 7. do 21. května. Vítězem soutěže se stává fotografie, která získá nejvíce „to se mi líbí“.

Co za to: První cenou v soutěži je návštěva v Domě přírody dle vlastního výběru (pro max.30 dětí a 4 dospělé osoby). První cena bude slavnostně předána vítězné škole/dětskému kolektivu v týdnu od 28. května do 1. června. Ostatní ceny v soutěži (plyšáci, omalovánky, pexesa, čepice, power banky) budou zaslány poštou.

Nadace Partnerství si vyhrazuje právo odmítnout příspěvek do soutěže, především z důvodu rozporu s pravidly soutěže, zákony ČR a dobrými mravy.

Ceny do soutěže poskytly Nadace Partnerství a státní podnik Lesy ČR, generální partner kampaně Stromy svobody 1918-2018.

Partnerem soutěže je Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, odborný garant kampaně Stromy svobody.